CTS uitgeroepen tot expert op 5 nieuwe gebieden

Overzicht

CTS wordt erkend als Google Cloud expert in de financiële sector, onderwijs, werktransformatie, Google Cloud Productivity en Enterprise Content Management.

Hoera, we hebben vijf nieuwe Google Cloud-expertises ontvangen!

Cloud Technology Solutions wordt nu ook erkend als Google Cloud expert in de financiële sector, het onderwijs, werk transformatie, Google Cloud Productivity en Enterprise Content Management. Deze erkenningen demonstreren onze ervaring in het stimuleren van innovatie met behulp van de Google Cloud.

James Doggart, CEO en oprichter van CTS: “We zijn erg blij met deze erkenning. Het toont het ongelooflijke werk dat ons team heeft gedaan en bewijst onze expertise in het veld. We hebben hard gewerkt om een ​​stempel te drukken in de financiële dienstverlening en het onderwijs, dus dit betekent veel voor ons.”

Van cloud migratie en cloud infrastructuur tot data-analyse, machine learning, verandermanagement en training, we werken op elk gebied om met innovatieve technologie organisaties te steunen in hun missie. Specifieke voorbeelden van onze services voor de financiële sector en onderwijs/onderzoeksinstellingen zijn:

# Data beschikbaar maken door rekenkracht en toegankelijke tools.
# Risico en investeringsmanagement verbeteren met machine learning.
# De cloud gebruiken om meer onderzoekskracht te bieden.

# De implementatie van G Suite om de productiviteit te verhogen en samenwerking leuker te maken.

Financiële diensten
Wij hebben al meerdere bedrijven in de financiële sector geholpen om cloud technologie te gebruiken voor het stimuleren van bedrijfsgroei. Een mooi voorbeeld hiervan is Judopay. Wij hielpen hun volledige IT-infrastructuur te migreren naar Google Cloud Platform (GCP). Robert Howes, CTO van Judopay zegt; “GCP’s beveiliging, schaalbaarheid en concurrerende prijzen, in combinatie met de expertise van CTS maakten het een winnende combinatie. Judopay is verheugd over de resultaten tot nu toe en verheugd om deze verandering in infrastructuur te gebruiken om in de toekomst verder te blijven innoveren dan de markt. ”Lees hier het volledige verhaal (Engels).

Onderwijs
Dankzij ons brede scala aan services kunnen we ook het hoger onderwijs ondersteunen om de nieuwste cloud technologie te gebruiken. Nadat we al werden uitgeroepen als Higher Education Partner of Choice zijn we dan ook erg blij met de erkenning van deze expertise. Dr. Peter Ashton, hoofd van het Genomics and Bioinformatics Laboratory zegt over de Google Cloud: “We hadden deze workflow helemaal niet kunnen draaien, maar met behulp van Google VM’s is deze ‘metagenome assembly’ mogelijk, toegankelijk voor meer onderzoekers en betaalbaarder. De kracht van Google Compute Engine heeft ons werk veel eenvoudiger, nauwkeuriger en responsiever gemaakt.” Meer weten? Lees hier de hele case.

Benieuwd wat de cloud, machine learning en data science voor uw organisatie kunnen betekenen? Neem dan vandaag nog contact op met ons team. Bel 020 3337500, e-mail coffee@cloudsolutions.co.uk.

Recent posts

CTS en Protinus IT slaan handen ineen om publieke sector kennis te laten maken met Google Cloud

Utrecht CTS, IT-dienstverlener en Google Cloud MSP partner, en Protinus IT gaan een...

Onderzoek: crisis dwong bedrijven om meer te investeren in IT

Multi-cloud-strategie is de toekomst voor meeste bedrijven

Bijna de helft van de...

Yvonne Beumer aangesteld als Chief Technology Officer bij CTS

Mooi nieuws! CTS heeft Yvonne Beumer (41) benoemd tot CTO voor de Google Cloud Platform...

Recent posts

CTS en Protinus IT slaan handen ineen om publieke sector kennis te laten maken met Google Cloud

Utrecht CTS, IT-dienstverlener en Google Cloud MSP partner, en Protinus IT gaan een...

Onderzoek: crisis dwong bedrijven om meer te investeren in IT

Multi-cloud-strategie is de toekomst voor meeste bedrijven

Bijna de helft van de...

Yvonne Beumer aangesteld als Chief Technology Officer bij CTS

Mooi nieuws! CTS heeft Yvonne Beumer (41) benoemd tot CTO voor de Google Cloud Platform...